Contact

Contact

Bent u geïnteresseerd in de producten van On-Pack? Neem dan contact met ons op voor meer informatie, een vrijblijvende offerte of een sample-map.

Vul onderstaand contactformulier in of neem rechtstreeks contact op met één van onze accountmanagers. Onderaan deze pagina vindt u alle contactgegevens per land.

Neem contact op

Ik wil graag:
voor:


 

Nederland

Peter Timmer
+31 (0)6 539 556 00

peter.timmer@nsdinternational.com

Marcel Brenters
+31 (0)6 511 378 16
+31 (0)10 20 40 615
marcel.brenters@nsdinternational.com

België

Stan Muller
+31 (0)6 293 138 88
+32 (0)36 20 28 06
stan.muller@nsdinternational.com

UK & Ierland

Billy Armitage
+44 (0)792 072 19 56
+44 (0)131 654 28 00
b.armitage@nsdinternational.co.uk

Duitsland

Oliver Absenger
+49 (0)172 91 00 325
+49 (0)202 25 48 262
oliver.absenger@nsdinternational.com

Oostenrijk

Manuela Bartek

+420 (0)516 414 570
bartek.m@nsd.cz

Tsjechië

Hana Dvořáčková
+420 (0)607 059 516
+420 (0)516 414 570
dvorackova.h@nsd.cz

Slowakije

Hana Dvořáčková
+420 (0)607 059 516
+420 (0)516 414 570
dvorackova.h@nsd.cz

Zwitserland

Manuela Bartek

+420 (0)516 414 570
bartek.m@nsd.cz

Frankrijk

72/78 Paris
Contact via Stan Muller

stan.muller@nsdinternational.com

Zweden

Göran Säwensten
Pensia International AB
+46 (0)708 711 246
goran@pensia.se

Denemarken

Diverse resellers

Griekenland

ETPA Packaging S.A.


Download onze brochure