Co umíme

Obory

Našimi zákazníky jsou jak mladé firmy, tak renomované značky, jejichž výrobky mají již léta stabilní kvalitu. Kdo věří ve svůj výrobek, hledá nejlepší kvalitu pro jeho obal.

Splníme Vaše požadavky, ať už se jedná o poptávku po propagační nebo informační kapacitě. Níže uvádíme přehled některých řešení specifických pro určité obory.

Potravinářský průmysl

Aby Vaše značka zaujala v regálu mezi obrovskou nabídkou potravin, hraje zásadní roli povědomí o značce (brand awareness). Bez ohledu na dosah a cíl Vaší marketingové kampaně je to vždy propagační etiketa, která zdůrazní Vaši značku. Příkladem jsou jednovrstvé etikety upozorňující na nový výrobek nebo etikety ‘peel & read’ pro informování o speciální akci včetně podmínek.

Pečetní etiketa vytvoří luxusní vzhled a zaručí kvalitu výrobku. Možnosti jsou nekonečné, projednejte s námi tedy Vaše přání.

Alkoholické nápoje

On-Pack má bohatou historii v oblasti luxusních alkoholických nápojů. Mnozí naši zákazníci dodávají stabilní kvalitu již více než 200 let. Co se týče jejich výrobků, nedělají žádné kompromisy a od dodavatelů očekávají kvalitu, profesionalitu a kontinuitu.

Existují tisíce možností, jak upozornit na výrobek, aniž by to bylo na úkor principu „look-en-feel“. Použitím speciálních matriálů a tiskových technik vytvoříme etiketu nebo visačku s luxusním vzhledem a vhodnou textovou kapacitou. Ještě více místa pro text nabízí visačka s bookletovou etiketou. Máte-li zájem, vyžádejte si vzorník.

Agrochemický průmysl

V oblasti zemědělských a zahradnických výrobků a krmiv pro zvířata se překrývá potřeba propagační a informační kapacity. Prioritní je zde extra prostor pro návody k použití, složení a varování.  V rostoucí míře se setkáváme s požadavkem na propagační materiál za účelem doporučení souvisejících produktů. Je to dáno rostoucím počtem online-nákupů.

Pomocí promo-akce vždy zacílíte na koncového spotřebitele, nehledě na způsob nákupu. Pro agrochemický průmysl se nabízí bookletové etikety, Vaši potřebu mohou ale splnit také visačky nebo tophangers a etikety peel & read.

Farmaceutický průmysl

On-Pack dodává vysoce kvalitní řešení pro každý obor. Farmaceutický průmysl má specifickou potřebu textové kapacity, aby mohlo být uvedeno co nejvíce informací v různých jazycích.

Prostřednictvím našich etiket s kapacitou až 56 stran zajistíte bezpečné používání Vašeho výrobku a současně splníte předpisy EU. Etikety jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů a mají dlouhou životnost. I po otevření zůstávají dobře čitelné a jsou opakovaně uzavíratelné. Vyžádejte si vzorník a posuďte blíže kvalitu našich etiket.

Personal Care

I výrobci produktů osobní péče vyžadují jak informační, tak propagační kapacitu. Na straně jedné stojí poptávka po co největším množství informací pro uživatele a složení ve více jazycích, na straně druhé pak výzva, aby produkt spotřebitele upoutal v nepřeberné nabídce a bylo posíleno povědomí o značce.

Promo-akce na obalu stimulují jak impulsivní, tak opakované nákupy. Informační etikety pak zajistí bezpečné používání Vašich výrobků. Máme vhodná řešení pro oba druhy poptávek a sladíme je se vzhledem Vašeho výrobku.

Sdílet tuto stránku

Contact us

Contact